telefon
17 77 12 333, 334

- Albatros -

Oryginalne receptury

- Ważnym składnikiem ryb jest jod, który sprzyja spalaniu tłuszczu, a więc chudnięciu oraz poprawie samopoczucia i koncentracji -

Jakość wyrobów rybnych

Przedsiębiorstwo "ALBATROS" zastało założone w sierpniu 1997 r. Przez pierwsze lata firma opierała swą działalność na produkcji sałatek jarzynowych i śledziowych. Z biegiem czasu wprowadzane były nowe produkty, głównie marynaty śledziowe i dziś to właśnie one stanowią główny profil produkcji.

Przez pierwsze lata działalności siedziba firmy mieściła się w miejscowości Nienadówka, w 2004 r. zakład produkcyjny został przeniesiony do nowo wybudowanego obiektu w miejscowości Trzebuska. Zgodnie z duchem czasu i przemian gospodarczych zakład produkcyjny został dostosowany do warunków obowiązujących w prawodawstwie Unii Europejskiej jak i krajowym.

Celem naszej firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Codziennie czerpiemy inspirację z wieloletniego doświadczenia zdobytego na rynku przetwórstwa rybnego, by zapewniać naszym klientom produkty najwyższej jakości o wyjątkowym smaku.